Manikúra

Základní manikúra zahrnuje ošetření nehtů a pokožky rukou. Následně probíhá úprava délky a tvaru nehtů na rukou a změkčení a odstranění přebytečné kůžičky v okolí nehtů.

 

Upravené nehty lze na závěr nalakovat kvalitním trvanlivým lakem nebo příplatkové služby manikúra francouzská nebo lakování atd…

Pedikúra

Pedikúra je služba, která zahrnuje speciální koupele za účelem změkčování kůže. Základní pedikúra je podobná jako manikúra, která zahrnuje ošetření nehtů a pokožky nohou. Následně probíhá úprava délky a tvaru nehtů a odstranění přebytečné kůžičky v okolí nehtů.

 

Upravené nehty lze na závěr nalakovat kvalitním trvanlivým lakem nebo příplatkové služby pedikúra francouzská nebo lakování.

Modelace umělých nehtů

Modelace umělch nehtů se u žen stává čím dál tím více populární. Jde o moderní a praktický způsob prodlužování nebo úpravy nehtů. Vyznačuje se zejména trvanlivostí, pružností a odolností.

 

Ze začátku se nejdříve upraví Vaše přírodní nehty. Následně na přání můžeme Vám prodloužit nehty lepením umělých nehtů. Upravené nehty aplikuje v několika vrstvách modelážní akryl nebo gel, který musí zatvrdnout pod UV lampou. Po úplném zatvrdnutí se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení..