6 Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

6 Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Everlywell nabízí širokou škálu testovacích souprav pro domácí citlivost, funkci štítné žlázy, lidský papilomavirus (HPV), Covid-19 a další.

Vezměte prosím na vědomí, že spisovatel tohoto článku tuto službu nezkoušel. Všechny prezentované informace jsou v době zveřejnění čistě založeny na výzkumu a správné. Další informace najdete zde. Široká škála podmínek, včetně citlivosti na potraviny, alergie a sexuálně přenosných infekcí (STIS). Způsob, aniž byste museli vstoupit do laboratoře nebo ordinace lékaře. Výsledky. cestovat. Z hlediska nákladů však Everlywell nemusí být nutně levnější. píchněte prst, aby nakreslili krev.

Co je Everlywell?

Everlywell je online společnost, která nabízí At- Domácí testovací soupravy pro různé zdravotní stavy, obecné keraderm přísady zdraví a sexuální zdraví. ). Některé laboratoře také pořádají akreditaci s Americkou společností pro klinickou patologii.

Ústředí Everlywell je v Austinu, TX. K dnešnímu dni je společnost v podnikání asi 6 let. ), a má hodnocení A+ s agenturou. Společnost má navzdory BBB vysoké hodnocení s BBB. Průměrné hodnocení společnosti existuje v současné době 2,1 z pěti hvězd. lékařská kancelář. Jednotlivci žijící v odlehlé oblasti nebo potíže s mobilitou mohou raději používat zkušební soupravu Everlywell doma.

Může to být také vhodnější možnost pro lidi, kteří během dne pracují Protože nebudou muset navštívit lékaře. Nebo v laboratoři.

Jak funguje Everlywell? Nezávislá síť lékařů.

Doktor s certifikací rady prozkoumá žádost a rozhodne, zda je vhodný pro zákazníka. jim. Osoba poté sleduje pokyny v soupravě, aby shromáždila potřebné vzorky a pošle je poštou, aby podstoupila testování v laboratoři. Výsledky lékaře, který test schválil. Lékař poté pošle výsledky Everlywellovi, který odešle oznámení zákazníkovi. vydává vrácení peněz zákazníkovi.

Everlywell vybízí zákazníky, aby sdíleli své výsledky testů se zdravotnickým pracovníkem. Společnost uvádí, že je pro někoho snadné sdílet výsledky svých testů s lékařem, pokud chce. Společnost však nezveřejní výsledky testů nikomu bez souhlasu osoby. věcí, včetně:

 • Obecné wellness: To zahrnuje testy na Covid-19, vysoký cholesterol a screening rakoviny tlustého střeva.
 • Pánové Zdraví: To zahrnuje testy testosteronu a test obecného zdravotního zdraví, který zahrnuje kortizol, dehydroepiandrosteron sulfát a estradiol. Obecný test zdraví žen, který zahrnuje estradiol, progesteron, luteinizační hormon a mnohem více.
 • Sexuální zdraví: To zahrnuje testy na STI, jako jsou trichomoniáza, chlamydia, kapavka, syfilis, HIV a hepatitida c.

společné zdraví t ESTS

Níže uvedené sekce diskutují o některých zdravotních testech, které lékaři běžně objednávají. Everlywell nabízí možnosti testování domů za tyto podmínky. Je zodpovědný za výrobu hormonů, které řídí širokou škálu tělesných funkcí. Tato podmínka je také známá jako nedostatečně aktivní štítná žláza. Suchá kůže

 • Nesnášenost za studena
 • Podle Národních institutů zdraví (NIH) ovlivňuje hypotyreóza přibližně 5 % lidí ve Spojených státech. Tato podmínka je také známá jako nadměrná štítná žláza. Úbytek na váze

 • Problémy se spánkem
 • Palpitace srdce
 • Nesnášenost tepla
 • Zvýšené pocení
 • Podle NIH hypertyreóza postihuje něco přes 1% lidí v USA.

  Everlywell nabízí testy na měření tří hlavních hladin hormonů štítné žlázy. Hormonální podmínky

  Hormony jsou chemické posly v těle. Pomáhají s procesy, jako je růst a plodnost.

  Například nízké hladiny testosteronu mohou vést k:

  • Snížená sexuální touha
  • Chudák Erekce
  • Snížený počet spermií

  Před pubertou může vysoká hladina testosteronu u mužských dětí způsobit nádory, ale ale může způsobit nádory, ale To je vzácné. K tomu dochází, když se výroba hormonů v reprodukčním systému snižuje.

  Během menopauzy může dojít k následujícímu:

  • teplé záblesky
  • Změny nálady

  Everlywell nabízí různé hormonální testy, včetně testu úrovně testosteronu, testu na estradiol a progesteron a Test na úrovně FSH.

  • Cena: 49 $

  Nakupujte nyní

  Podle americké vysoké školy Astma, alergie & Imunologie (ACAAI), více než 50 milionů lidí v USA má alergii. ACAAI uvádí, že testování může identifikovat spouštěče těchto alergických reakcí a vést k efektivní léčbě.

  • Cena: $ 199

  Nakupujte nyní

  Everylwell Pricing

  Testy se pohybují od 49–29 $ 249.

  Pokud se osoba zaregistruje pro členský program Everlywell, který se nazývá Control, dostávají slevu na všechny produkty společnosti.

  Kontrolní členství stojí 24,99 $ měsíčně. Člen si může každý měsíc objednat jeden kvalifikační test zdarma a získává 20% slevu na jakékoli jiné testy.. Neexistuje žádný poplatek za zrušení.

  Jak začít s Everlywell

  Na webových stránkách Everlywell může osoba procházet všechny testy nebo filtrovat výsledky Chcete -li najít testy v oblasti jejich zájmu. Objednávání a přijetí testu pečlivě postupujte podle pokynů a sbírejte vzorek. Poté, co osoba odešle svůj vzorek v předplacené obálce, Everlywell vrátí výsledky během několika dní. Řada společností, které poskytují domácí testovací soupravy podobné těm, které Everlywell.

  mylab box typy nabízených testů

  Obecné zdraví mužů, zdraví žen, sexuální zdraví, covid- 19, a energie a váha Sexuální zdraví, zdraví žen, zdraví mužů, wellness a Covid-19 Covid-19, STIS a HPV Covid a chřipka, wellness, plodnost a plánování rodiny, sexuální zdraví a toxikologie

  BBB Hodnocení zákazníků

  1,04 hvězdiček 1,33 Hvězdy 1,21 hvězd Žádné recenze

  Zjistěte více o konkurech Everywell zde:

  • MyLab Box

  Výhody a rizika

  The Food and Drug Administration (FDA) uvádí výhody a rizika spojená s používáním testů v domácnosti.

  Některé potenciální výhody používání domácích testů zahrnují následující:

  • Mohou vést k včasné detekci zdravotního stavu, když Nejsou přítomny žádné příznaky.
  • Detekce zdravotního stavu může člověku umožnit okamžitě podniknout. Hladiny cukru, což může v případě potřeby vést ke změnám v léčbě.
  • Společnosti udržují výsledky testů svých zákazníků důvěrné.

  Některá rizika, která si můžete být vědoma, zahrnují následující:

  • Domácí testy by neměly nahrazovat pravidelné návštěvy lékaře.
  • Doktor měl by interpretovat laboratorní testy v kontextu lékařské anamnézy osoby, výsledků fyzického vyšetření a výsledků Další diagnostické testy. nejsou srovnatelné s testy, které nemocniční laboratoře provádějí. Například při pohledu na hladinu cholesterolu nemusí nižší počet znamenat, že cholesterol osoby je skutečně snížen. Je to proto, že různé laboratoře používají různé techniky a referenční rozsahy. nemusí být stejné jako testy nemocničních laboratorních testů. Chyby se mohou vyskytnout s domácími testy z mnoha důvodů.

   kdy kontaktovat lékaře

   Pokud osoba objedná domácí test od Everlywell nebo podobné společnosti a obdrží výsledky, které naznačují, že mohou mít a zdravotní stav, měli by potvrdit výsledky u lékaře.

  Contents

   Not Tags